Spoločnosť PRESSTA – EISELE ČS už tradične nechýbala medzi vystavovateľmi na v Európe zrejme najvýznamnejšom veľtrhu z oknárskej branže.

Náš stánok zároveň zastupoval ako jediný firmy zo Slovenska. Medzi 973 vystavovateľmi zo 44 krajín sa naozaj nestratil. Našu expozíciu zameranú hlavne na technologické trendy v oblasti automatizácie a racionalizácie technológie výroby okien navštívili nielen tradiční zákazníci z Českej republiky, Slovenska, Maďarska a Ukrajiny, ale aj zaujímavé odborné publikum z celej Európy a zámoria. Počet návštevníkov expozície Pressta-Eisele ČS a ich pestrosť kopíruje všeobecnú návštevnosť veľtrhu.

Organizátori Fensterbau 2024 zaregistrovali približne 75 000 návštevníkov zo 112 krajín.

Producenti okien pamätajú už aj lepšie roky než začiatok roka 2024. A možno práve preto, alebo napriek tomu, bola ich nálada zameraná na budúcnosť. Tu treba spomenúť aj veľký záujem zo strany výrobcov plastových okien z Českej republiky a Slovenska ale aj z Ukrajiny o novú technológiu zvaru bez švu. Táto novinka na naše trhy prináša prepojenie spájania profilov s príťažlivým vzhľadom rohu plastových, hlavne farebných okien. Naši spolupracovníci vám radi poskytnú informácie nielen o tejto ale aj o iných technických novinkách prezentovaných na tohtoročnom veľtrhu.

Radi sa s vami stretneme na FENSTERBAU 24. – 27. marca 2026 v Exhibition Centre Nuremberg, Germany.

Categories: Aktuality

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *